Danubius News

LISTĂ STUDENȚI AI UNIVERSITĂȚII DANUBIUS SELECTAȚI ÎN GRUPUL ȚINTĂ AL PROIECTULUI ACTIV

header ue

PROIECT COFINANȚAT DE UNIUNEA EUROPEANĂ DIN FONDUL EUROPEAN STRUCTURAL ȘI DE INVESTIȚII PRIN PROGRAMUL OPERAȚIONAL CAPITAL UMAN 2014 - 2020

Axă prioritară

6 - Educație si competențe

Obiectiv specific

Operațiune compozită OS. 6.7, 6.9, 6.10

Titlu proiect

Antreprenoriat Competent în rândul  Tinerilor – Învățământ Inovativ pentru Viitor – ACTIV

Nr. contract finanțare

POCU/379/6/21/-124635

LISTA STUDENTI SELECTATI IN GRUPUL TINTA AL PROIECTULUI

Antreprenoriat Competent în rândul  Tinerilor – Învățământ Inovativ pentru Viitor – ACTIV

POCU/379/6/21/-124635

UNIVERSITATEA DANUBIUS

NUME ȘI PRENUME

SPECIALIZAREA

Costea Carmen Simona

ECTS II IF

Scîntei Mircea Petru

CIG II IF

Vînaga Magdalena (căs.Nicolae)

CIG II IF

Toniță Radu

CIG II IF

Dărîngă Cătălin

CIG II IF

Olaru Denisa Mihaela

CIG II IF

Ciobîrcă Daniel

CIG II IF

Micu Mihai 

CIG II IF

Toderașcu George Bogdan

CIG II IF

Stamatin Anca (căs.Petrea)

CIG II IF

Slabu Tatiana (căs.Donose)

CIG II IF

Danciu Elena Cerasela (căs.Anastasiei)

CIG II IF

Lovin Vlad 

CIG II IF

Florea Nicoleta Lenuța (căs.Ghiță)

FB II IF

Bejan Andreea Daniela (căs.Spanache)

CIG II IFR

Mindirigiu Sergiu Dan

CIG II IF

Toma Valentina Cătălina (căs.Petriman)

CIG II IFR

Maftei Aniela Teodora

CIG II IF

Rotaru Dorina Georgiana

CIG II IF

Stălinescu Roxana-Ana-Maria

CIG II IF

Cărărușă Andrei

ECTS II ID

Ouatu Raluca (căs.Cărărușă)

ECTS II ID

Frățianu Luiza-Anca (căs.Agache)

CIG II IF

Olaru Genoveva

FB II ID

Munteanu Ana-Elena

CIG II IF

Alecsa Viorica (căs.Adam)

CIG II IF

Costan Alexandra Marcela (căs.Ocheșanu)

CIG II IF

Gîlcă Irina Florentina (căs.Ibănescu)

CIG II IFR

Poghirc Alexandru Dragoș

CIG II IF

Ciobotaru Maria Anca 

CIG II IF

Pavăl Daniela (căs.Rebegea)

CIG II IF

Boacă Diana Andreea (căs.Sîrbu)

CIG II IF

Boicu Catalina Marcela (căs.Luca)

CIG II IFR

Bolboroș Liliana (căs.Budacă)

CIG II IFR

Mitoșeriu Dimitria Roxana (căs.Viziteu)

FB II ID

Calotă Laura (căs.Ciobanu)

FB II ID

Iurașog Lucian Alin

CIG II IFR

Pavăl Claudiu Florentin

ECTS II IF

Marciuc Oana Maria (căs.Șchiopu)

CIG II IFR

Pană Marioara (căs.Tudoran)

CIG II IF

Iorga Gabriel

ECTS II IF

Tihan Mihai Cristian

CIG II IFR

Dîrjan Mariana

CIG II IFR

Badiu Nicoleta (căs.Radu Badiu)

CIG II IF

Iuga Mădălina Tatiana

CIG II IFR

Albescu Aneta Alexandra (căs.Ciubotaru)

CIG II IF

Dumitrache Mariana (căs.Bălășcău)

CIG II IF

Bejan Cristina (căs.Ene)

CIG II IF

Țăranu Gabriela (căs.Iordan)

CIG II IFR

Șerban Alina Adelina (căs.Leampăr)

CIG II IFR

Andrei Aura (căs.Ciobănache)

CIG II IF

Țîrlea Andreea Mihaela

CIG II IFR

Banu Petrică

CIG II IFR

Stănescu Ștefan

ECTS II IF

Serea Anigeta (căs.Dumitru)

CIG II IF

Tronaru Adriana

ECTS II ID

Roșca Mirela

FB II IF

Moldoveanu Mihai

ECTS II ID

Moldoveanu Diana Loredana

FB II ID

Peniu Nicoleta-Cristina

CIG II IFR

Tanasă Emanoil

ECTS II IF

Coroeru Monica

CIG II IFR

Drăghici Mariana

FB II IF

Ciurescu Ana Denisa

CIG II IFR

Stremțan Simona-Raluca

CIG II IFR

Pîrlog Maria Mihaela

CIG II IF

Miron Ana Maria

ECTS II IF

Marcu Ionuț

CIG II IF

Ene Andreea

CIG II IF

Savu Gabriela

FB II IF

Marin Corina

CIG II IFR

Leonti Oana

CIG II IFR

Macovei Nina

ECTS II ID

Mocanu Aurora (căs.Ion)

FB II ID

Babeș Nicu

FB II IF

Tăbărgic Magdalena (căs.Hondrilă)

FB II ID

Boubătrîn Ecaterina

ECTS II ID

Oprea Narcisa (căs.Graur)

CIG II IFR

Hondrilă Cosmin

CIG II IFR

Bucur Ionuț

CIG II IFR

Cocârlea George

CIG II IFR

Coman Sorin

CIG II IF

Măxineanu Marian Marius

CIG II IFR

Lungu Eduard Andrei

FB II IF

Bodea Cristina Maria (căs.Dan)

FB II IF

Călarașu Marius Daniel

CIG II IFR

Epure Liviu Ionuț

CIG II IFR

Cîșleanu George Daniel

FB II ID

Berușcă Marian

ECTS II IF

Petrea Valentin Adrian

ECTS II IF

Radu Livia Daniela Mălina

FB II IF

Handrea Gabriela (căs.Dragoș)

FB II ID

Cristea Georgiana Teodora

ECTS II ID

Chirilă Diana Cosmina

FB II IF

Mihnea Ramona Roxana

ECTS II ID

Stan Aurelia Iulia

ECTS II ID

Manea Magdalena

CIG I FR

Micu Cătălina Mihaela

CIG I FR

Căldăraru Magdalena

CIG I FR

Epure Mihaela Nicoleta

CIG I FR

Nichiforov Andreea

CIG I FR

Matei Bejan Violeta

CIG I FR

Mohorea Ionela

CIG I FR

Stamate Ștefana

CIG I FR

Tudosă Camelia

CIG I FR

Bodea Elena Cristina (căs.Crețu-Bodea)

ECTS II IF

Sîrbu Anamaria (căs.Căciulă)

CIG II IFR

Merlușcă (căs.Hanganu) Oana

CIG II IFR

Zbanț Diana (căs.Mîndrilă)

CIG II IFR

Ciocan Simona (căs.Racheru)

CIG II IFR

Deaconu Geanina Maria (căs.Iov)

FB II IF

Munteanu Andreea Roxana

CIG II IF

Constantin Ramona Andreea (căs.Margasoiu)

CIG II IFR

Mircea Lavinia Elena (căs.Marian)

ECTS II IF

Gabor Ionuț

CIG II IFR

Crăciun Emanuel

FB II IF

Botezatu Gabriel

ECTS II IF

Semeș Iuliana Mihaela

CIG II IFR

Măgdălina Iulian Mălin

CIG II IFR

Tapalagă Iulia (căs.Iosub)

FB II IF

Cozma Ioan

ECTS II IF

Bujor Camelia Cecilia (căs.Iacobut)

CIG II IFR

Maxim Daniela (căs.Eva)

ECTS II IF

Șotrea Alexandru

CIG II IFR

Iftimie Anca Mihaela (căs.Campău)

CIG II IFR

Eșanu Bianca Florina 

ECTS II IF

Burlacu Gabriel Ionuț

CIG II IFR

Ganea Elena Georgeta (căs.Opariuc)

CIG II IFR

Acsinia Bianca Elena

CIG II IFR

Capră Carmen Elena (căs.Mărtinaș)

ECTS II IF

Ghiorghiță Liliana (căs.Dîrjan)

CIG II IFR

Toma Mihaela (căs. Blaj)

CIG II IFR

Burcă Marinela (căs.Rusu)

CIG II IFR

Dănăilă Andreea Milena

CIG II IF

Alexandru Georgiana Mădălina

CIG II IF

Enache Sandra

CIG II IF

Ciută Anișoara Nela (căs.Marin)

CIG II IF

Ștefan Florin

CIG II IF

Păduraru Alexandru Narcis

FB II IF

Chiriac Veronica Viorica

CIG II IF

 

Intocmit,

Draganescu Oana, Responsabil GT

 footer v2 ue activ

 


Știri recente

© 2020 Danubius University. All Rights Reserved.