Facultatea de Comunicare și Relații Internaționale

CADRE DIDACTICE TITULARE

Image

Prof. univ. dr. Țuțu Pișleag

tutu.pisleag@univ-danubius.ro

Image

Prof. univ. dr. habil. Cristinel Munteanu

cristinel.munteanu@univ-danubius.ro

Image

Conf. univ. dr. Florin Iftode

Director Departament Comunicare şi Ştiinţe Politice

floriniftode@univ-danubius.ro

 

Image

Conf. univ. dr. Marinescu Emanuel Ştefan

marinescuemanuel@univ-danubius.ro

Image

Conf . univ. dr. Mirela Arsith

arsith.mirela@univ-danubius.ro

Image

Conf. univ. dr. Marinescu Liviu-Mihail

marinesculiviu@univ-danubius.ro

 

Image

Conf. univ. dr. Lacramioara Mocanu

 

Image
Conf. univ. dr. Ionel Mohirta
Image

Conf. univ. dr. Filip Stanciu

Image

Conf. univ. dr. Gheorghe Ștefan

Image

Conf. univ. dr. Mocanu Mircea

Image

Conf. univ. dr. Bogdan Vasile

Image

Lect. univ. dr. Daniela Popa Tănase

daniela.popa@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Fănel Teodoraşcu

teodorascu.fanel@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Ionuţ Ştefan

ionut.stefan@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Sergiu Pîrju

pirjusergiu@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Negulescu Iulian

iuliannegulescu@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Susanu Neaga

neli_susanu@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Vanina Botezatu

vanina.botezatu@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Lucian Dîrdală

lucian.dirdala@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Adriana Padureanu

mihaela-adriana.padureanu@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Angela-Mihaela Ene

angelamihaela.ene@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Marian Panainte

marian.panainte@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Florentina Popa

florentina.popa@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Constantin Vasile

Image

Asist. univ. dr. Curca Mirela

CADRE DIDACTICE ASOCIATE

Image

Conf. univ. dr. Emil Gatej

Image

Conf. univ. dr. Cornelia Tureac

tureaccornelia@univ-danubius.ro

Image

Conf.univ.dr. Beteringhe Adrian

Image

Lect. univ. dr. Gheorghe Panfiloiu

panfiloiu.gheorghe@univ-danubius.ro

Image

Lect. univ. dr. Postolache Florin

Image

Lect. univ. dr. Stanciu Lidia

Image

Lect. univ. dr. Gheorghiu Aurelian

Image

Asist. univ. drd. Sergiu-Lucian Şorcaru

sorcarusergiu@univ-danubius.ro

 

Image

Asist. univ. drd. Prunău Florin

Image

Asist. univ. drd. Viorica Isaia

vioricaisaia@univ-danubius.ro

Image

Asist. univ. drd. Popa Ecaterina

© 2020 Danubius University. All Rights Reserved.